LBC

ASTERION LBC

Led Batten Colour

Řada kompaktních ramp na bázi technologie LED. Tato nová řada svítidel využívá světelných zdrojů LED, které vedou k výrazné úspoře elektrické energie. Svítidla jsou osazená vysoce výkonnými LED amerického výrobce Luminus. Mezi hlavní výhody tohoto výrobku patří jeho kompaktní forma, jednoduché nastavení adresy DMX a zdařilý design. Svítidlo je stmívatelné pomocí protokolu DMX 512.

Barevná rampa Asterion je osazena výkonnými světelnými diodami SST-90.

Výrobní řada LB vyniká svým velkým světelným výkonem. Tento výrobek je proto vhodný i pro velké divadelní scény, film a televizi. Zejména při použití  sestavy LB – Quad je světelný výkon enormní a dvě tato rámová svítidla dokáží difúzně osvětlit celý horizont ve velkém divadle. Toto rámové svítidlo je výborné na asymetrické i symetrické svícení z velmi krátkých vzdáleností!

č. výrobku 0126012 Katalogový list Návod k obsluze

Technické parametry
Napájení230 V
Elektrický výkon (W)200 W
Světelný výkon (lx)1 230 lx/2 m
Divergence40°
Povrchová teplota Spirit70° C
Povrchová teplota Asterion70° C
Rozměry1000 x 160 x 111mm
Váha13 kg
Publikováno v sekci Diodová svítidla.
ZPĚT