O FIRMĚ

Firma Art Lighting Production, s.r.o. byla založena v roce 1999 ale kořeny výroby, obchodu a servisu scénického osvětlení sahají kontinuálně až do roku 1924. V období posledních 90 let se zkušenosti předávaly z generace na generaci a lze bez nadsázky říci, že tradice v oblasti scénických technologií má v Újezdě u Brna neotřesitelnou tradici.

Hlavní náplní firmy Art Lighting Production, s.r.o. je v současné době vývoj vlastních produktů, výroba a export.  Zkušenosti ze scénického provozu využíváme při projektování scénického provozu při rekonstrukcích a novostavbách divadel, kulturních domů nebo televizních studiích. Vlastní produktovou řadu doplňujeme výrobky americké firmy ETC a v oblasti efektových světel výrobky firmy ROBE.  V oblasti systémů integrovaných videoprojekcí zastupujeme německou firmu COOLUX.

Všechny výše uvedené firmy jsou v současné době světovými špičkami v oblasti technologií scénického svícení. Proto jsme schopni za návrhy, projekty a instalace ručit i nad rámec zákonné záruční lhůty. Bezchybný provoz a výborný servis uspokojuje nejen nás ale hlavně naše zákazníky.

Letecký pohled na firmu Art Lighting Production, s.r.o.